Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Кодаківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04359293) був реорганізований і увійшов до складу Васильківської громади

Село Кодаки

Герб села Прапор села

З виписки інституту історії України: «Між Митницею і Ксаверівкою, трохи в стороні від поштового шляху, серед степу, в глибокій долині, яка з усіх боків орошується джерелами, що беруть тут початок, а потім впадають в річку Стугна, розташоване село Кодаки».

У цьому році новому селу виповнюється 50 років. Восени 1967 року запрацювала лікарня, школа, будинок культури, бібліотека та будинок побуту, магазин, дитячий садочок. Символічним ключем було відкрито новий відлік історії села.

Наше село дуже гарне і живуть в ньому достойні. працьовиті люди. У нас є свої традиції. Є сторінки трудових і військових звершень.

Сьогодні наше село Кодаки радує своєю красою, здобутками. Ми пишаємося нашими людьми, дітьми, які прославляють Київську область і наше село. З таким потужним потенціалом  ми маємо всі підстави для того, щоб впевнено дивитись у майбутнє.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування