Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Кодаківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04359293) був реорганізований і увійшов до складу Васильківської громади

Сільський голова - Кузьменко Яна Іванівна

Сільський голова, Кузьменко Яна Іванівна, народилася 4 березня 1985 року в селі Кодаки Васильківського району Київської області.

В 2002 році закінчила Кодаківську ЗОШ і вступила до Національного аграрного університету на економічний факультет.

У 2007 році закінчила університет і здобула кваліфікацію бакалавра з економіки підприємства і магістра з оподаткування. У цьому ж році влаштувалася на роботу до Васильківського ОДПІ на посаду державного податкового інспектора сектору апеляції.

В період з 2009 року по 2010 рік перебувала у відпустці по догляду за дитиною.

В 2010 році обрана депутатом Кодаківської сільської ради та секретарем виконавчого комітету сільської ради.

В 2013 році на позачергових виборах сільського голови обрана на посаду голови Кодаківської сільської ради.

В 2015 році на чергових виборах обрана сільським головою де й працюю по даний час.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування